O NAS

Jesteśmy nową jakością na (O)Polskim rynku sportu. W naszym klubie, a w zasadzie Laboratorium…….. Laboratorium Sportu będziecie mogli przygotować swoją formę do każdego postawionego sobie zadania, od wygrania mistrzostwa świata w sportach sylwetkowych, przez wakacyjny bikini sezon, do ekstremalnych sportów wysiłkowych, dodając poszerzanie wiedzy na temat tego co i jak jemy, bo przecież jesteśmy tym co jemy….

Nasi „laboranci” bo tak sami się nazywamy pomogą wam dobrać trening, pomogą dobrać dietę, odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą się odnaleźć w nowej sportowej rzeczywistości.

Jednak to nie wszystko w Laboratorium Sportu po treningu zadbasz o regenerację i odnowę biologiczną. Czekają na was przygotowane, stoły do masażu, bicze wodne, oraz szereg innych zabiegów które wpływają na nasz rozwój i formę. Wracasz po kontuzji, zaczynasz przygodę ze sportem, lub szukasz miejsca do dalszego budowania formy ? U nas odnajdziesz się z każdym swoim  celem.

Jednym słowem LABORATORIUM SPORTU to miejsce kompletne. Miejsce gdzie stworzymy sportowców kompletnych, nie ważne czy amator czy zawodowiec, u nas każdy jest tak samo ważny i do każdego mamy tak samo profesjonalne podejście.

Przyjdź i SPRAWDŹ. Zapraszamy